Çekmeköy BMW Servisi

Çekmeköy BMW Servisi

BMW ve ailesi araçların ihtiyaç duyduğu tamir, bakım ve onarım işlemleri ile yakından ilgilenerek bu hizmetleri son teknoloji ekipmanlarla sunan Çekmeköy BMW servisi, istenilen kalite ve fiyatlandırmalar ile hizmet veren yetkili ana bayidir.

Çekmeköy BMW Servisi Ne Yapar?


  1. Periyodik Bakımlar; BMW ve ailesinde bulunan araçların yıl içerisinde performans kazanması ve parçaların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için alması gereken bakımları vardır. Bu bakımlar kilometre bakımları ve mevsim geçişlerinde alınması gereken bakımlardır. Çekmeköy BMW servisi, kış, bahar ve periyodik bakım hizmetlerini yakından takip ederek araç sahiplerine uygulanabilir hizmet sunmaktadır.
  2. Performans ölçümleri; araçların trafikte rahat bir şekilde seyir etmesi için kontrol ve muayene işlemlerinin doğru yapılması ve kusurlu sayılmaması gerekir. Servise giren araçların ihtiyaç duyduğu egzoz emisyon testleri ve muayene işlemleri ile yakından ilgilenerek araçların değer kazanmasına yardımcı olmaktadır.
  3. Oto detaylı temizlik; araçların iç ve dış olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan araçlar için sağlığa ve döşemelere zarar vermeyecek kimyasallar kullanılarak detaylı temizlik işlemleri uygulanmaktadır.

Çekmeköy BMW Servisi

Çekmeköy BMW Servisi Yedek Parça

Çekmeköy BMW Servisi Yedek Parça

BMW araçların motor ve bağlantı sistemleri oldukça gelişmiştir. Bu gelişmişlik BMW ailesinde bulunan tüm araçlara değer kazandırmaktadır. Araçların belirli durumlar sonucunda hasar alması durumunda değerini kaybetmemesi ve eski görüntüsüne kavuşması için parça değişim işlemleri uygulanmaktadır. Çekmeköy BMW servisi, araçların değerini düşürmeyecek kalite ve standartta parçalar ile çalışarak araçlara değer kazandırmaktadır.

Servis içerisinde araçlara takılan her parça, aracın boyutu ve şekli ile uyumlu seçilmektedir. Yedek parça işlemlerini alanında uzman teknikerler sağlamaktadır. Çekmeköy oto servisinde Bosch güvencesi ile hizmet sunmaktayız.

Çekmeköy BMW Servisi Yedek Parça

Çekmeköy BMW Servisi Bağlantı Sistemleri

Çekmeköy BMW Servisi Bağlantı Sistemleri

BMW araçların bağlantı sistemleri oldukça karışıktır. Özellikle yeni teknoloji ile üretilen araçlarda bu sistemlerin doğru bir şekilde analiz edilip kontrol edilmesi gerekir. Bu işlemler ise tecrübe ve yetki gerektirmektedir. Çekmeköy BMW servisinde aynı model araçlara yoğun olarak hizmet sunulması araçların doğru bir şekilde bakım ve onarım işlemi almasına olanak tanınmaktadır.

Aracı hasar gören veya arızalanan araç sahipleri, mutlaka yetkili bir BMW servisine başvurmalıdır. 

Çekmeköy BMW Servisi Bağlantı Sistemleri