Çekmeköy Honda Servisi

Çekmeköy Honda Servisi

Honda ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan Çekmeköy Honda servisi, araçların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş geniş bakım ünitesi ile hizmet veren yetkili araç servisidir.

Honda Araçların Tek Adresi;

  1. Performans ölçümleri
  2. Kaza onarım
  3. Teknik ve mekanik bakımlar
  4. Parça değişim işlemleri

Çekmeköy Honda Servisi

Çekmeköy Honda Servisi Bakım Üniteleri

Çekmeköy Honda Servisi Bakım Üniteleri

Çekmeköy Honda servisi, köklü geçmişe sahip donanımlı bir yapıdadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile servis, bakım işlemleri konusunda geniş bir hacme sahiptir. Servis içerisinde Honda araçların ihtiyaç duyduğu iç ve dış tüm bakım işlemleri, parça değişimleri, rutin kontroller, lastik değişimleri, temizlik işlemleri vb. pek çok bakım hizmeti verilmektedir.

Bakım bölümlerinde ilgili ünitenin yetki ve donanımına sahip uzman teknikerler bulunmaktadır. Teknikerler aracın ihtiyaç duyduğu her bakım işlemini bilgisayarlı arıza tespit cihazları ile taramakta ve son teknoloji ekipmanlar kullanılarak araçlar onarılmaktadır.

Çekmeköy Honda Servisi Bakım Üniteleri

Çekmeköy Honda Servisi Periyodik Bakım

Çekmeköy Honda Servisi Periyodik Bakım

Periyodik bakım; araçların üretici firmaları, araç içerisindeki parçaların hangi zaman aralığında değişmesi gerektiği veya kontrol edilmesi gerektiğini periyodik bakımlar ile araç sahiplerine sunmaktadır. Her aracın alması gereken ve zorunlu tutulan bu bakımlar ile araçlar, daha canlı ve daha performanslı bir yapıya bürünmektedir.

Çekmeköy Honda servisi, Honda araçların yıl içerisinde veya kilometre cinsine bakılarak alması gereken bakım işlemlerinden sorumludur. Honda aracın ne zaman diliminde bakıma girmesi gerektiğini bilmeyen araç sahipleri için servis, periyodik bakım çizelgeleri oluşturmaktadır. Bu çizelgeler sayesinde araçların hangi tarihte servise gelmesi gerektiği ayrıntılı olarak bilinmektedir.
Periyodik bakım işlemi yakıt türüne göre değişen bir işlemdir. Bununla beraber araç sahiplerinin önemsemediği bakımlardan biri olan periyodik bakımlar, aracın gelecek zamana yönelik düzgün çalışması ve yüksek masraflı bakım hizmetlerinin doğmaması açısından her araç sahibinin özen göstermesi gereken işlemlerden bir tanesidir.

Bakımlarını servisin verdiği çizelgede yaptırmayan ve erteleyen araç sahipleri, ciddi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Aracın bakıma girmesi için yalnızca sürekli yolculuğa çıkması veya şehir içinde kullanılması etken değildir. Bu tarz bakımları her araç sahibinin takip etmesi ve yılda bir defa da olsa yaptırması gerekir.

Çekmeköy Honda Servisi Periyodik Bakım