Çekmeköy Renault Servisi

Çekmeköy Renault Servisi

Renault’nuzun performansını ve ömrünü artırmak için bakım hizmetlerine destekleyici çözümler sunan Çekmeköy Renault servisi,  araç sahiplerinin rahatlıkla anahtar teslimi yapmasını sağlayan yetkili araç servisidir.

Çekmeköy Renault Servisi

Çekmeköy Renault Servisi Üstün Hizmet Sağlar

Çekmeköy Renault Servisi Üstün Hizmet Sağlar

  1. Servis içerisinde aracın arıza ve hasar kayıtları bilgisayar destekli cihazlar ile sağlanmaktadır.
  2. Araçların bakımlar sırasında değişmesi gereken her bir parçası Renault firma standartlarında üretilen orijinal parçalar içerisinden seçilmektedir.
  3. Marka-model ayırt etmeksizin her aracın alması gereken egzoz emisyon ölçüm işlemleri Çekmeköy oto servis içerisinde belirlenen ölçülerde araçlara uygulanmaktadır.
  4. Oto cam filmi gibi titizlik gerektiren işlemler de dahil bir çok bakım onarım işlemi yapılmaktadır.

Çekmeköy Renault Servisi Üstün Hizmet Sağlar

Çekmeköy Renault Servisi Bakımları

Çekmeköy Renault Servisi Bakımları

  • Yedek Parça
Araçların herhangi bir bölümünde iç veya dış fark etmeksizin oluşan olumsuz durumlarda yaşanacak parça değişimleri orijinal ve kaliteli yedek parçalardan sağlanmaktadır. Yedek parçalar aracın boyu ve marka, modeli dikkate alınarak seçilmektedir.
Lastikler aracın en çok çalışan bölümlerinin başında gelmektedir. Lastiğin araçla uyumlu olması ve kaliteli bir yapıda olması aracın performans ve yakıt durumunu olumlu anlamda etkilemektedir. Çekmeköy Renault servis, her yakıt türüne ve her taşıt türüne özel lastik modelleri ile lastik bakımlarına hız kesmeden devam etmektedir.
Kilometre baz alınarak oluşturulan periyodik bakımların, yetkili bir firma tarafından doğru bir şekilde yapılması gerekir. Yakıt türü fark etmeksizin her Renault aracın periyodik ve ağır bakım işlemleri kontrollü çizelgeler ile araç sahiplerine ulaştırılmaktadır. Servis müşterilerine bakımları rahat bir şekilde takip edebilmeleri için periyodik bakım çizelgeleri hazırlamakta ve bu sayede her araç sahibi bakımlarını yakından takip edebilmektedir.
  • Bağlantı Sistemleri
Servis içerisinde yeni-eski ayırt etmeden her aracın bağlantı sistemi çözüm odaklı iyileştirme teknikleri ile onarılmaktadır. Her model Renault aracın bağlantı sistemini bilen uzman kadro ile teknik işlemler yürütülmektedir.
Servis Renault araçlarla İstanbul’da adını duyurmuş yetkili ana bayidir. Servisin içerisinde sürdürülen her hizmet kalite standartlarında devam ettirilmekte ve bakımların başında alanında uzman teknikerler bulunmaktadır.
Renault ve ailesinden herhangi bir araca bakım veya onarım işlemi almak isteyen araç sahipleri verilen bilgiler üzerinden servis ile iletişime geçmelidir.

Çekmeköy Renault Servisi Bakımları