Çekmeköy Volkswagen Servisi

Çekmeköy Volkswagen Servisi

Çekmeköy Volkswagen servisi, İstanbul’un her ilçesindeki Volkswagen ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan, araçların performansını ve ömrünü uzatacak bakımlar ile adını duyurmuş yetkili ana bayidir.

Servis İçerisinde;

  1. Teknik ve mekanik çözümler
  2. Orijinal parça değişimleri
  3. Anında kaza bakım
  4. Performans ölçümleri, gibi hizmetler ağırlıklı olarak sunulmaktadır.

Çekmeköy Volkswagen Servisi

Çekmeköy Volkswagen Servisi Elektronik Arıza Tespit Cihazları

Çekmeköy Volkswagen Servisi Elektronik Arıza Tespit Cihazları

Teknoloji her geçen gün ilerleme kaydetmektedir. Bu ilerleme araç sektöründe ve otomotiv sanayisinde de kendini göstermektedir. Araç servislerinde eski tip bakım işlemlerinin rafa kaldırılması, üretilen yeni cihazlar sayesinde gerçekleşmiştir. Günümüzde araç servislerinin hızlı ve çözüm odaklı çalışması için elektronik cihazların kullanımı artmıştır. Bu cihazlar özellikle arızayı doğru bir şekilde tespit etme açısından servise yarar sağlamaktadır. Elektronik arıza tespit cihazlarının kullanılması;

  1. Bakım ve onarım işlemlerinin hızlı bir şekilde uygulanabilmesi
  2. Arıza ve hasar noktalarının doğru bir şekilde bulunması
  3. Araçların sadece arıza gösterdiği bölümün açılması ve diğer parçaların boştan yere açılmasının önlenmesi, gibi açılardan oldukça faydalıdır.

Çekmeköy Volkswagen Servisi Elektronik Arıza Tespit Cihazları

Çekmeköy Volkswagen Servisi Kış Bakımı

Çekmeköy Volkswagen Servisi Kış Bakımı

Yaz aylarından çıkan araçlar, kış mevsimine girerken kış bakımları ile mevsime hazır hale getirilmektedir. Volkswagen araçların kışa hazırlanması;

  • Kış lastiği; kış bakımı işleminin en önemli adımı kış lastiğinin takılmasıdır. Her aracın kış aylarına girmeden önce kaliteli ve mevsimle uyumlu kış lastiklerini taktırması gerekir. Çekmeköy Volkswagen servisi, Volkswagen araçlarla tam uyum sağlayacak lastikler ile çalışmakta ve araçları kış aylarında bile dinamik bir yapıya kavuşturmaktadır.
  • Kış bakımı sırasında araçların iç ve dış olarak ayrıntılı bakımları yapılmaktadır. Araçta gözlemlenen herhangi bir sorun giderilmekte değişim gereken parçalar yeni ve orijinal parçalar ile değiştirilmektedir.
  • Fren bakımları; kış mevsiminde düzgün ve sorunsuz bir şekilde çalışması gereken bir bölüm fren sistemidir. Fren disk, balata ve hidrolik yağının kontrol edilmesi bakımlar sırasında gerçekleştirilmektedir. Kış mevsiminde yoğun hava şartlarında fren mesafesinin korunması ve kaza riskinin en aza düşürülmesi açısından her araç sahibinin kış bakımı hizmetinden yararlanması ve kış lastiğini taktırması gerekir.
Çekmeköy oto servisi ile Volkswagen ve ailesi araçların bakım ve onarım işlemleri haftanın 6 günü devam etmektedir.

Çekmeköy Volkswagen Servisi Kış Bakımı