Kaporta Boya
Kaporta Boya

Kaporta Boya

Ümraniye kaporta boya hizmeti aracınızın dış görünüşünü değiştirir ve onun her türlü olumsuz etkiye karşı korunmasını sağlar. Özellikle günümüzde kullanılan boya tercihleri aracınız için çok sağlıklı, kullanışlı ve avantajlıdır.

Aracınızın kaportasını uzun ömürlü hale getirecek boya çeşitleri, uzman ekiplerin uygulamaları ile aracınızı baştan sona değiştirir. Gerek mahallî olarak gerekse de aracın tamamı üzerinde başarılı bir boya çalışması, servisimizde size hizmet olarak sunulmaktadır. Ümraniye kaporta boya atölyemizde bulunan uzman ekibimiz, teknik imkânlarımız aracınızın muhteşem görüntüsünü desteklemektedir. 
 
Hasar görmüş kaportalar düzeltildikten sonra boya ihtiyacı ortaya çıkar. Güneş yanığı problemi veya boya çatlamaları gibi sorunlar ortaya çıktığında, servisimizin hizmet çözümleri devreye girer. Aracınız boya için dikkatli bir şekilde hazırlanırken, boya değmesini istemediğimiz yerleri güvenli bir şekilde kapatırız. Herhangi bir boya sızıntısı olmaz ve işlem bittikten sonra aracınız tertemiz bir görüntüye sahip olur. Kaliteli boya ve kaliteli yöntem kullanan servis ekibimiz, aracınızın bu türden ihtiyacını çok pratik ve uygun şekilde karşılamaktadır. Aracınızın değeri ve potansiyeli, bizim yaptığımız çalışmalarla hak ettiği yere gelecektir. Boya ihtiyacı duyan araçlar için en kaliteli boya seçenekleri servisimizin çok önemli çalışmaları ile kendini göstermiştir. Boya işlemi bittikten sonra, hassas ölçüm teknolojisi ile boyanın kalitesi hakkında haberdar ve fikir sahibi olabilirsiniz. 
 
Uzman ekiplerimiz burada püskürtmeli boya yöntemi ile aracınıza mükemmel bir uygulama yapar. Klasik boyalardan ve yöntemlerden farklı olan oto boya işleminde, servis olarak sunduğumuz hizmet gayet avantajlı ve ayrıcalıklıdır. Boya işlemi gerçekleştikten sonra aracınız yıllarca parlak, ışıltılı ve gösterişli bir görüntüde kalır. Aracınızın orijinal rengini çok sağlıklı bir şekilde ortaya koyan oto boya hizmetleri, servisimiz tarafından itinalı şekilde sunulan önemli hizmetlerden biridir. Bütçenize uygun ve aracınızın kalitesine uyumlu boya hizmetlerimiz, en iyi çözümlerle karşınıza gelmektedir. Araç boyası yapılmadan önce iş güvenlik kurallarına uyan ekiplerimiz maske ve kıyafete büyük önem verir. Buya işine uygun davranan ekiplerimiz, kapatılacak yerleri düzgünce kapatır boyanacak yerleri ise pürüzsüz bir şekilde boyar. bu sayede aracınız daha dirençli dayanıklı ve güzel bir görüntüye sahip olur 

Göçük Düzeltme

Göçük düzeltme Ümraniye ve civarında en güvenilir hizmetlerden biridir. Aracınızın değişik yerlerinde kaportada oluşmuş olan göçükler, aracınız için sıkıntı oluşturabilir. Orijinal yapısını korumak istediğiniz kaporta için, boyasız işlemler iyi bir sonuç vermektedir. Herhangi bir sebepten dolayı dış baskı ile içine göçmüş olan kaportalar, günümüzde çok pratik yöntemlerle eski haline getirilmektedir. Servis imkânlarımız bu konuda çok yeterlidir. Müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarımız sürerken, çalışmalarımızla bu durumu göstermekteyiz. Gerek manyetik etkili yöntemler gerekse de vakumlu tekniklerle birlikte, boyasız olarak muazzam bir göçük düzeltme hizmeti sunmak durumundayız. Servisimiz yıllardan beri kaliteli hizmetin nitelikli istasyon ve atölye çözümlerini ortaya koymuştur. Bu sayede aracınıza ait yapılan işlemler en iyi sonucu vermiş ve aracınızın kalitesi en verimli şekilde korunmuştur. 
 
Boyasız göçük düzeltme Ümraniye hizmetlerimiz servisimizi ayrıcalıklı ve nitelikli hale getirmiştir. Bu bölgede yüksek standartlı olarak dikkatle sunup ortaya koyduğumuz hizmetler, iyi bir işlem ile birlikte aracınızın görüntüsünü en iyi şekilde değiştirmiştir. Dıştan içe baskı şekliyle oluşmuş olan göçükleri içten dışa baskı ile tekrar eski haline getirebiliriz. Eğer bu imkân yok ise mıknatıs yöntemleri geriye doğru çekerek bu göçükleri düzeltiriz. Yine vakumlu teknolojinin uygulama yöntemleri göçükleri tekrardan ortadan kaldırmak ve aracı eski haline getirmek için, iyi bir çözüm ortaya koyar. Teknik donanımı yüksek atölye ve istasyonlarımız, bu konuda kaliteli hizmeti en iyi çözümlerle ayağınıza getirmiştir.
 
Ümraniye ve çevresinde göçük düzeltme hizmeti için servisimize bekliyoruz. Aracınız için en iyisini istemek sizin hakkınız. Servisimiz yaratıcı çözümlerle size kolaylıklar sağlamıştır. Usta personelin bilinçli hizmet aşamaları, bu ciddi sorunu ortadan kaldırma konusunda çok başarılı çalışmalara imza atacaktır. Hasar kaydına dahi girmeden boyasız olarak aracınızda oluşan dolu göçükleri tarafımızdan giderilir.
 

Dolu Göçük Düzeltme

Dolu göçük düzeltme hizmeti servisimiz tarafından yıllardan beri güvenle sunulur. Göçük oluşumunun önemli nedenlerinden biri dolu yağışıdır. Bu tür bir durumu araçlar için çok talihsiz bir doğa olayı olarak yorumlayabiliriz. Göçük düzeltme işlemi servisimizin donanımlı atölye ve istasyonlarında hizmet olarak sunulmaktadır. En zorlu hava koşullarından biri olan dolu yağışı esnasında, bazen dolu taneleri bir ceviz büyüklüğüne ulaşabilmektedir. Yerçekiminin de etkisiyle birlikte aracın kaportasına çarpan dolu taneleri, ister istemez göçükler oluşumuna neden olur. Küçük fakat çok sayıda göçük aracınız üzerinde oluşur ve gerçekten bu durum çok can sıkıcıdır. 
 
Kaporta çalışmalarıyla beraber gelişimini göstermiş olan servisimiz, dolu hasarı onarımı hizmetinde çok başarılı adımlar atmıştır. Bu sayede hasarı gidermek, onarım faaliyetleri yapmak, servisimizin güvenilir hizmet politikası içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve araç kalitesini her zaman düşünen servisimiz, hasarı onarımı hizmetinde çok başarılı adımlar atmıştır. Bu sayede hasarı gidermek onarım faaliyetleri yapmak servisimizin güvenilir hizmet politikası içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve araç kalitesini her zaman düşünen servisimiz, dolu hasarını giderme noktasında oldukça profesyonel çalışmalarla destek vermektedir. 
 
Araçta iz kalmaması adına, uygulamış olduğumuz yöntemler arasında özel çelik malzemelerle masaj yöntemi önemli bir yer tutmaktadır. Bu yöntem oldukça zahmet olduğu gibi araçta iz kalmaması için ekiplerimiz tarafından büyük bir gayret ve dikkatle uygulanmak durumundadır. Dolu hasarına bağlı olarak iz oluşumunu önlemek için dolu izi düzeltme işlemi tarafımızdan dikkatli çalışmalarla uygulanmaktadır. Böylesine önemli bir konuda yapıştırmalı boyasız göçük düzeltme işlemi ile aracınız için en uygun ve avantajlı hizmetleri düzgün bir sıra ile uygularız. Uygulama yöntemleri sonrasında, aracınızın potansiyeli ve performansı tam da sizin beklediğiniz yere ulaşır. Aracınızın kalitesini koruyup görüntüsünü muhafaza etmek istiyorsanız, servisimiz bu konuda oldukça istekli ve deneyimli bir şekilde görevine hazırdır. 
 
Pasta cila hizmeti, özellikle burada örnek çalışmalardan biridir. Bu çalışmaların güvenle yapıldığı oto servis hizmetlerimiz aracınızın eksiklerinin belirlenmesinde ve giderilmesinde çok önemli bir rol oynar.
 

İlgili Konular

Araç kısa far ayarı nasıl yapılır?

Araç kısa far ayarı nasıl yapılır?

Araç kısa far ayarı, pek çok araç sahibinin karşılaştığı sorulardan bir tanesidir. Bu durum sürücü, diğer araçlar ve yayalar açısından oldukça önemlidir. Far ayarlarının hatalı yapılması ya da yapılmaması, sürüş esnasında sürücü için gerekli alanın aydınlatması da mümkün değildir. Özellikle bu durum gece sürüşünde sürücünün görüş alanını etkilerken, aracın de far ayarı yapılmadığında düz bir halde ilerlemesi oldukça zor olur. En ciddi tehlikesi ise bazı durumlarda görüş tamamen engellenir ve bu durumun devamında geri alınmayacak büyük tehlikeler söz konusu olabilir. Tüm bu ...

Rehbere git

Akülerde neden kurşun kullanılır

Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştürerek istendiği durumda kullanılabilir hale getirmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok sayıda akü çeşidi ortaya çıkmıştır. Kurşun-asit akü de ortaya çıkan ilk akü olarak kabul edilmektedir. Bir yüzyıldan daha fazla kullanılan kurşun aküler günümüzde rağbet gören akülerden biridir. Bunun neden ise bu akü çeşidinin diğer akü çeşitlerine oranla daha düşük maliyetli olması ve yüksek yoğunlukta bir enerjiye sahip olmasıdır.

Rehbere git
Akülerde neden kurşun kullanılır
Lastik basıncı neden önemlidir

Lastik basıncı neden önemlidir

Lastik basıncı, araçların en önemli, aksatılmaması gereken ve ciddi detaylarından bir tanesidir. Aracınız ne marka ve model olursa olsun, lastiklerinde bir sorun varsa geriye kalan her şey önemsiz hale gelir. Kontrolü ve bakımı aksatılan lastikler, ciddi sonuçların meydana gelmesini sağlar. Basınç seviyesi doğru olmayan, rot balans ve süspansiyon bozukları ile kullanılan araçlar, sürücü için büyük tehlike arz eder. Bu nedenle düzenli olarak lastiklerin kontrolü ve bakımı gerekmektedir. Bu işlem alanında uzman, deneyimli ve profesyonel servis firmaları aracılığıyla kusursuz ...

Rehbere git

Uzun yola gecemi gündüz mü Çıkmalı!

Uzun yola çıkacak araç sahiplerinin aklındaki tek soru uzun yola gece mi gündüz mü çıkmalı olduğudur. Öncelikle uzun yola hangi saat diliminde çıkarsanız çıkın aracın bakımlı olması yolculuğun iyi geçmesi için gerekli tek şarttır. Uzun yola çıkacak araç sahipleri araçların alması gereken bakımlarını yaptırmadan yolculuğa çıkmayı daha doğru bulmaktadır. Fakat bu durum sanıldığı gibi doğru değildir. Aracın performansı düşük ve arızalı bir durumda ise yolculuğa gece veya gündüz çıkmanın pek bir hükmü yoktur. Çünkü her iki durumda da araç yolda kalma tehlikesi ile karşı karşı...

Rehbere git
Uzun yola gecemi gündüz mü Çıkmalı!