Vale Hizmeti
Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Araçlar zaman zaman arızalanabilmektedir, firmamız bu arızaları tamir ettiği gibi evinize kadar aracınızı getirmektedir. Verdiğimiz bu vale hizmeti ile hem müşterilerimize zaman kazandırıyor hem de firmamızı geliştiriyoruz.

Araçlar insan hayatını oldukça kolaylaştırıyor, bu nedenle artık lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline geldiler. Bu durum teknik servislere olan ilgiyi de paralel olarak arttırdı. Verilen hizmetin kalitesi, parçaların orijinalliği gibi birçok etken ise verilen servisin kalitesini belirlemektedir. Firmamız son derece profesyonel bir süreç yöneterek hem müşterilerine hem de araçlarına gerekli özeni göstermektedir. Araçların verdiği arızalar hızlı bir şekilde tamir edilir ve diğer parçaların kontrolü sağlanarak müşteriye teslim edilmek üzere vale personellerimize teslim edilir. Vale çalışanlarımız da isteğiniz üzerine evinize, iş yerinize ya da talep ettiğiniz herhangi bir adrese teslim etmek üzere aracınızı teslim alır. 

Kaliteli Vale Hizmeti

Verilen her hizmetin kaliteli olması oldukça önemlidir. Özellikle araç tamiri çok hassas olunması gerekilen bir hizmet türüdür. Araçların kullanım ömrünün uzun olması için düzenli olarak bakımının yapılması, değişmesi gereken parçaların orijinal parçaları ile değiştirilmesine özen gösterilmelidir. Arıza tamiri senelik tecrübelere sahip alaylı ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Arıza işlemlerinin tamiri ardından teslim edilmeye hazır araçlar valelerimize teslim edilir ve direkt olarak istediğiniz adrese teslimi sağlanır. Bu sayede sizler araçlarınıza vakit kaybetmeden ulaşmış olursunuz. Verdiğimiz birçok tamir hizmetinden biri olan vale hizmeti müşterilerimiz tarafından sevilen, çok tercih edilen bir hizmettir. Sizlerde araçlarınıza tamir olduktan hemen sonra binebilmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Hızlı Teknik Servis

Araçların belirli kilometrelerde veya sene de bir kez olmak üzere genel bir bakıma girmesi tavsiye edilmektedir. Genel bakıma giren araçların arızaları ve değişmesi gereken parçaların tespiti daha önceden yapılabilmektedir. Bu sayede daha büyük arızların önüne geçmek kolaylaşmaktadır. Teknik servis olarak genel bakımdan, arıza bakımlarına kadar birçok konuda kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Servisimiz;

  • Parça değişimi
  • Genel Bakım
  • Motor Tamiri
  • Filtre Kontrolleri
  • Alt Takım Değişimleri vb.
Birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Aracınızla ilgili herhangi bir probleminiz olduğunda gönül rahatlığı ile hizmetlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.
Çekmeköy vale hizmeti ile arabanızı evinizden alalım. Bakım onraım işlemi sonrası evinize bırakalım.

İlgili Konular

Lastik basıncı neden önemlidir

Lastik basıncı neden önemlidir

Lastik basıncı, araçların en önemli, aksatılmaması gereken ve ciddi detaylarından bir tanesidir. Aracınız ne marka ve model olursa olsun, lastiklerinde bir sorun varsa geriye kalan her şey önemsiz hale gelir. Kontrolü ve bakımı aksatılan lastikler, ciddi sonuçların meydana gelmesini sağlar. Basınç seviyesi doğru olmayan, rot balans ve süspansiyon bozukları ile kullanılan araçlar, sürücü için büyük tehlike arz eder. Bu nedenle düzenli olarak lastiklerin kontrolü ve bakımı gerekmektedir. Bu işlem alanında uzman, deneyimli ve profesyonel servis firmaları aracılığıyla kusursuz ...

Rehbere git

Çekmeköy Rot Balans

Araçların mekanik sistemleri çok titizlikle planlanıp üretilmiştir.

Rehbere git
Çekmeköy Rot Balans
Akülerde neden kurşun kullanılır

Akülerde neden kurşun kullanılır

Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştürerek istendiği durumda kullanılabilir hale getirmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok sayıda akü çeşidi ortaya çıkmıştır. Kurşun-asit akü de ortaya çıkan ilk akü olarak kabul edilmektedir. Bir yüzyıldan daha fazla kullanılan kurşun aküler günümüzde rağbet gören akülerden biridir. Bunun neden ise bu akü çeşidinin diğer akü çeşitlerine oranla daha düşük maliyetli olması ve yüksek yoğunlukta bir enerjiye sahip olmasıdır.

Rehbere git

Uzun yola gecemi gündüz mü Çıkmalı!

Uzun yola çıkacak araç sahiplerinin aklındaki tek soru uzun yola gece mi gündüz mü çıkmalı olduğudur. Öncelikle uzun yola hangi saat diliminde çıkarsanız çıkın aracın bakımlı olması yolculuğun iyi geçmesi için gerekli tek şarttır. Uzun yola çıkacak araç sahipleri araçların alması gereken bakımlarını yaptırmadan yolculuğa çıkmayı daha doğru bulmaktadır. Fakat bu durum sanıldığı gibi doğru değildir. Aracın performansı düşük ve arızalı bir durumda ise yolculuğa gece veya gündüz çıkmanın pek bir hükmü yoktur. Çünkü her iki durumda da araç yolda kalma tehlikesi ile karşı karşı...

Rehbere git
Uzun yola gecemi gündüz mü Çıkmalı!