S5 Otomotiv Hakkında

S5 Otomotiv Hakkında

Otomotiv sektörü, sonsuz, uçsuz bucaksız bir deniz gibidir. Bu denizde yüzebilmek için ise onunla ilgili her detaya hakim olmak gereklidir.

S5 Otomotiv’in hizmetlerini hayata geçirmesini sağlayan tam olarak budur. Çünkü yeterli donanıma ve yetkiye sahip olmamasına rağmen hizmet sunan firmaların hem araç hem de kişi sağlığı açısından meydana getirdiği risk oranı oldukça yüksektir.

Sektörde hizmet sunan birçok firmanın var olmasına karşılık, özelleştirilmiş hizmet eksikliğinin farkında olan firma kurucularımız, her araca özel bakım uygulanmasını mümkün kılmak amacıyla S5 Otomotiv’i hayata geçirmiştir. Firmamızda sunulan hizmetlerin tamamı aracın mevcut durumu ve geçmişi göz önünde  bulundurularak şekillenmekte, bu sayede ise etki oranı ve verimi yüksek hizmetler ortaya çıkmaktadır.

Sektörde uzun yıllar boyunca hizmet sunmayı başaran firmamızın başarılarının temel kaynağı, müşterilerini ailesinin bir parçası olarak görmesi ve işini özümsemesidir. Bir annenin çocuğuna gösterdiği şefkat, babanın gösterdiği koruma içgüdüsü ile teknisyenlerimizin, deneyimli personelimizin araçlara yaklaşımı arasında herhangi bir fark yoktur.

Firma, Çekmeköy’de hizmetlerine devam etmektedir.